Hiiumaa Sotsiaalkeskus

Vabaduse 47, Kärdla, Hiiumaa vald, Hiiu maakond

Registrikood: 75028269

Juhataja: Riho Rahuoja

Telefon: 5333 5116

E-post: info@sotsiaalkeskus.ee
 
 

Kontaktid

 
Sotsiaalkeskuse juhataja Riho Rahuoja   riho@sotsiaalkeskus.ee +372 5333 5116


Tegevustuba erivajadustega inimestele

 
Vabrikuväljak 1, Kärdla, Tuuru maja I korrus      +372 502 1273 
Hoolekandeteenuste juht Tiia Laanejõe  tiia@sotsiaalkeskus.ee

+372 5302 0095


Erivajadustega laste kompetentsikeskus

 
Vabaduse 47, Kärdla      

Erivajadustega laste
kompetentsikeskuse juht

Eve Voogla eve@sotsiaalkeskus.ee

+372 5346 0654

Lastekeskuse- ja tugiteenuste juht

Diana Liivat Basdani diana@sotsiaalkeskus.ee

+372 5307 7353

+372 463 1456


Kõrgessaare Päevakeskus

 
Kõpu tee 8, Kõrgessaare      
Päevakeskuse juht  Heli Harak  heli@sotsiaalkeskus.ee

+372 5333 9472

+372 469 3712


Kõpu Pansionaat 

 

       
Kõpu küla      
Sotsiaalkeskuse juhataja Riho Rahuoja riho@sotsiaalkeskus.ee

+372 5333 5116


Koduhoolduse teenus

 

       
Hooldustöötaja Talvi Kuimets talvi@sotsiaalkeskus.ee

+372 5340 2029

Hooldustöötaja

Tiina Vassiljev tiina@sotsiaalkeskus.ee +372 5330 2069

Hooldustöötaja

Larissa Babõnina larissa@sotsiaalkeskus.ee +372 5377 8722

 

Noortekodu

     
Valvetelefon     +372 5344 0560
Meeskonnajuht, sotsiaalpedagoog  Eve Voogla eve@sotsiaalkeskus.ee +372 5346 0654
Sotsiaaltöö koordinaator  Ene Ahas ene.ahas@sotsiaalkeskus.ee +372 5302 4027

          

Omastehoolduse teenus

     
Omastehoolduse spetsialist Raili Mägi  raili@sotsiaalkeskus.ee +372 5308 1035

 

Pargi kodu

     
Pargi 3 Kärdla, Pargi kodu I korrus     +372 5785 8123 
Pargi 3 Kärdla, Pargi kodu II korrus      +372 5749 4191
Hoolekandeteenuste juht Tiia Laanejõe  tiia@sotsiaalkeskus.ee +372 5302 0095