Tegevustuba puuetega inimestele

 


Telefon: +372 502 1273       E-post: tiia@sotsiaalkeskus.ee

Tegevustoas:

Teenistuskoht

Nimi

E-post

Telefon

Hoolekandeteenuste juht 

Tiia Laanejõe  tiia@sotsiaalkeskus.ee +372 502 1273

Tegevusjuhendaja

Jane Aron  jane@sotsiaalkeskus.ee  

Tegevusjuhendaja

Helle Aron  helle@sotsiaalkeskus.ee  

Tegevusjuhendaja

Raili Mägi  raili@sotsiaalkeskus.ee  

Tegevusjuhendaja

Madis Roosimaa  madis@sotsiaalkeskus.ee  

Tegevusjuhendaja-huvijuht 

Jarmo Liit  jarmo@sotsiaalkeskus.ee  

Koristaja

Anne Nööp    
Koristaja abi Marja-Liisa Elstein    

Kõrgessaare Päevakeskuses:

Teenistuskoht

Nimi

E-post

Telefon

Tegevusjuhendaja

Liisi Aron  liisi.aron@sotsiaalkeskus.ee +372 5345 5306

Tegevusjuhendaja

Kristina Kiivit  kristina.kiivit@sotsiaalkeskus.ee +372 5330 0684

Kasulikud kontaktid

Hiiumaa sotsiaalosakond

Sotsiaalosakonna juhataja Kairi Lõppe

Telefon: 463 6096; 5333 0650         E-post: kairi.loppe@hiiumaa.ee

 

Sotsiaalkindlustusamet 

Infotelefon 612 1360 või 16 106     E-post: info@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

SKA juhtumikorraldaja Hiiumaal ja Saaremaal Liida Kaare

Aadress: Lossi 12, Kuressaare 93816

Telefon: 452 7701; 5919 4742         E-post: liida.kaare@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

SKA Kärdla klienditeenindus

Aadress: Leigri väljak 5 Kärdla         E-post: kardla@sotsiaalkindlustusamet.ee

 

Sotsiaalministeerium 

Aadress: Suur-Ameerika 1, Tallinn      Telefon: 626 9301      E-post: info@sm.ee

 

Õiguskantsler

Aadress: Kohtu 8 Tallinna 15193         Telefon: 693 8404     E-post: info@oiguskantsler.ee

+372 502 1273