Hiiumaa Sotsiaalkeskus

Vabaduse 47, Kärdla, Hiiumaa vald, Hiiu maakond

Registrikood: 75028269

Juhataja: Riho Rahuoja

Telefon: 5333 5116

E-post: info@sotsiaalkeskus.ee
 
 

Kontaktid

 
Sotsiaalkeskuse juhataja Riho Rahuoja   riho@sotsiaalkeskus.ee +372 5333 5116


Tegevustuba erivajadustega inimestele

Vabrikuväljak 1, Kärdla, Tuuru maja I korrus

 
Hoolekandeteenuste juht Tiia Laanejõe  tiia@sotsiaalkeskus.ee

+372 502 1273


Erivajadustega laste kompetentsikeskus

Vabaduse 47, Kärdla

 
Lastekeskuse juht  Eve Voogla eve@sotsiaalkeskus.ee

+372 5346 0654

+372 463 1456

Tugiteenuste juht

Monika Lige monika@sotsiaalkeskus.ee +372 5307 7353


Kõrgessaare Päevakeskus

Kõpu tee 8, Kõrgessaare

 
Päevakeskuse juht  Heli Harak  heli@sotsiaalkeskus.ee

+372 5333 9472

+372 469 3712


Kõpu Pansionaat 

Kõpu küla

 

       
Sotsiaalkeskuse juhataja Riho Rahuoja riho@sotsiaalkeskus.ee

+372 5333 5116


Koduhoolduse teenus

 

       
Hooldustöötaja Talvi Kuimets talvi@sotsiaalkeskus.ee

+372 5340 2029

Hooldustöötaja

Tiina Vassiljev tiina@sotsiaalkeskus.ee +372 5330 2069

Hooldustöötaja

Larissa Babõnina larissa@sotsiaalkeskus.ee +372 5377 8722


Omastehoolduse teenus

     
Omastehoolduse spetsialist Raili Mägi  raili@sotsiaalkeskus.ee +372 5308 1035